اطرافيان از ازدواجم دلسردم کردند

سلام من 23 سالمه و شوهرم 26 سالشه.قبل ازدواج با شوهرم با پسر عموم ازدواج کرده بودم و بعد دو ماه بعد ديدن اخلاق گندش جدا شدم.من خيلي ناراحت و افسرده شدم تا اينکه شوهرم که يکي از پسراي فاميل بود به خواستگاريم اومد.ازدواج اولشه ولي قبلا پنج جا تو فاميل خواستگاري رفته ولي بهش جواب مثبت ندادن و خانواده من اينو ميدونن.راستش شوهرم لاغره و قيافه زيبايي نداره.

ولي الان دوستش دارم و بنظرم زيبا مياد.اهل کاره مومنه و مستقله و ليسانسم داره.الان که باهاش عروسي کردم خواهرام و زن داداشام يطوري برخورد ميکنن که از ما سرترن و فخر ميفروشن.

خواهرام بم ميگن اگه فردا بچت زشت درومد چيکار ميکني و ميخندن.قبل از ازدواج هم ميگفتن که چون هيشکي بش زن نداده اومده برا تو.درصورتي که بعدا فهميدم مطلقه بودن براش اهميت نداشته و منم دوست داره.بابام هم مثل بقيه دامادا بش احترام نميذاره.شما بگيد چيکار کنم؟هم شوهرمو دوس دارم هم نميتونم از خانوادم دل بکنم.

سلام نميخام خداي نکرده با قصد تفرقه و. حرف بزنم اما اينکه ميگن با دهان مردم زندگي کردن يجوري عيني اين .

داريد ديگه زيادي رو نظرات بقيه توجه ميکنيد.

وقتي شما از زندگيتون راضي هستيد وقتي همسرتون براتون دلنشينه وقتي اون شمارو دوس داره و شمام اونو دوس داريد وقتي از الان و حس الاني که داريد رضايت داريد بقيه نظر هم بدن مترمه برا خودشون. 
پاک بودن صداقت وفاداري همه اينارو ول کرديد چسبيدي به نظرات مختلف خونوادتون
مگه ما جا پاي خدا گذاشتيم بگيم کي خوبه کي بده تو قيافه 

بهتره زندگيتونو بکنين و از بودن کنار هم لذت ببريد و برا اينده و خوشبختي بيشترتون تلاش کنيد. يکاري کنيد اونايي که دارن الان تو ديد خودشون فخر ميفروشن غبطه اينده شمارو و موفقيتاي شمارو بخورن ( غبطه ميگم حسادت نه!!) شما به اين فکر کنيد. 

هرکي سليقه خودشو داره. نظرشون محترمه برا خودشون.
خدايي که يه بچه رو ميده از روزيش گرفته تا هر چيزي رو که فکرشو کني هم ميده . کاري نداره کي چي نظري داره
خودتون ميگيد از زندگيتون راضييد . هم شوهرتون دوستون داره هم شما اونو دوس داريد ديگه دنبال چي هستين؟ 

خصوصيات و وفاداري و نکات خيلي مثبت همسروتونو زندگيتون رو که ازش راضييد و اينارو در نظر بگيريد نه يه نظر شخصي افرادي که شايد مکنه روزي 1 ساعت بيشتر يا شايدم هفته اي 1 ساعت بيشتر نيبنيدشون

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فیلم ایرانی و خارجی رایگان با همه نوع کیفیت تور گردشگری، خرید آنلاین بلیط، تابستان 97 موزیک سافت اشعار رضا حیدری نیا باغ بلور فروش کیت فلزیاب Brook طراحی وب سایت 111.parsablog.com